Reprezentacja 2007

Reprezentacja 2007

Rok pracy z chłopakami przyniósł nam ogromną satysfakcję i wiele radości z tego, co zobaczyliśmy na treningach i meczach. Zawodnicy zawsze z ochotą angażowali się w każde zajęcia, a w każdym spotkaniu pokazywali, że gra w piłka nożną  wiele dla nich znaczy.

Dobre występy przyszły dlatego, że skupiliśmy się na tym, aby nasza gra była jak najlepsza, a umiejętności się zwiększały, co przełożyło się na osiągnięte wyniki.

Plusem jest niewątpliwie rozwój zawodników, z których część zrobiła ogromny krok do przodu. Cieszymy się, że zawodnicy idą naprzód i ciągle się rozwijają.  Jesteśmy zadowoleni z ich rozwoju piłkarskiego i życzymy im aby w dalszym ciągu robili tak duże i systematyczne postępy.

Ale żeby nie było tak słodko… jest jeszcze wiele rzeczy do poprawy i ogrom pracy przed nami. Musimy zdecydowanie więcej popracować nad wykończeniem sytuacji podbramkowych i grą w defensywie, aby być bliżej przeciwnika i wykazywać się większą agresją oraz determinacją przy odbiorze piłki. Było wiele spotkań, w których dominowaliśmy, dobrze operowaliśmy piłką i potrafiliśmy się przy niej utrzymać. Brakowało przysłowiowej kropki nad "i"..

Czekamy na nowy terminarz i rywali, ale póki co chłopakom należy się odpoczynek, żeby na świeżości przystąpili do sierpniowych treningów i obozu w Olecku. Mamy również kilku nowych zawodników, którzy wzmocnią naszą drużynę od września, więc nie zabraknie rywalizacji, która na pewno przełoży się na zaangażowanie i rozwój chłopaków.

 

 

Fundacja  Akademia  Piłkarska   J U N I O R