Rocznik 2011 na turnieju RESPECT CUP w Augustowie!

Za nami 4-dniowe zmagania w których nasi podopieczni rywalizowali z drużynami z Łotwy, Litwy, Estonii. To były naprawdę 4 niesamowite dni okraszone wspaniała grą naszych 20-stu wojowników!
Do Augustowa wybraliśmy się dwoma zespołami. Choć oba grały na najwyższym poziomie to jednak tylko Juniorowi w grupie A szczęście sprzyjało na tyle, że futbolówka częściej wpadała do siatki. To zaowocowało wyjściem z grupy z pierwszego miejsca i walkę w grupie Ligi Mistrzów. Junior z grupy B musiał zadowolić się grą o Puchar Polski.
W takich okolicznościach nie pozostało nic innego jak podtrzymać formę i iść po swoje! Tak też było maluchy grały z minuty na minutę lepiej i lepiej odważniej i szybciej. Jednak jak mówi stare porzekadło „nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić” i tak właśnie było. Ale głowy do góry! 
Ostatecznie zajmujemy 7 miejsce w lidze mistrzów i 4 w Pucharze Polski. Strzelamy łącznie 64 bramki gdzie 29 zdobyte zostały poprzez asystę, a nadmiar tego nie przegrywamy żadnego meczu więcej niż jedną bramką.
Z dumą wracamy do Białegostoku bo w naszej ocenie był to niepodważalnie najlepszy turniej w naszym wykonaniu.
Dziękujemy za wspaniały sezon za ilość potu i czasu jaką wy dzieci i rodzice poświęciliście w to aby nasze pociechy grały jak grają.
BRAWO BRAWO BRAWO!!