O nas

Trenując i grając wiele lat, czerpiąc wiedzę naszych trenerów zaciągnęliśmy dług, który chcemy wytrwałą pracą z młodymi adeptami sztuki piłkarskiej spłacić.
Nabyte doświadczenie zarówno w sferze szkolenia jak i organizacji prowadzi nas do przekonania, że Akademia Piłkarska to w pełni profesjonalne przedsięwzięcie, którego struktury muszą gwarantować właściwy rozwój młodych piłkarzy.

Idąc na przeciw tym oczekiwaniom, postanowiliśmy stworzyć Akademię Piłkarską JUNIOR. Zapotrzebowanie na tego rodzaju działalność jest ogromna, po 10 latach w swoich szeregach mamy około 650 podopiecznych pragnących zostać takim jak ONI – Lewandowskim,  Zielińskim, Świderskim czy Szczęsnym. Zajęcia treningowe prowadzimy na 5 bazach szkoleniowych, gdzie codziennie odbywają się treningi i gdzie nauka gry w piłkę nożną przeplata się z dobrą zabawą.

Tworząc nasza akademię idee funkcjonowania oparliśmy o trzy fundamentalne cechy, które aktualnie wskrzeszamy na nowo wśród dzieci i młodzieży.
Idee te to Ruch, Radość, Rozum. Trzy podstawowe zasady które przyświecają nam od początku istnienia Fundacji Akademia Piłkarska JUNIOR.

Bardzo chcemy być jeszcze bardziej profesjonalni. Pragniemy by nasza Misja była dalej postrzegana jako dobra, uczciwa i przyjazna praca, wspierająca rozwój fizyczny i emocjonalny całych pokoleń naszych wychowanków.

Trenerzy

Akademii Piłkarskiej
JUNIOR Białystok