Z przyjemnością przedstawiamy  nowego partnera naszej Akademii firmę Kaizen.

Od roku 2010  firma Kaizen specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych, oferując nie tylko szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych, ale również fachowe wsparcie na każdym etapie projektu.

Tworzy ona przyjazne miejsce dla wszystkich poszukujących pomocy w budowie i wykończeniu domu lub innej inwestycji. Jej celem jest zapewnienie kompleksowej współpracy w realizacji inwestycji budowlanej.

Firma oferuje szeroki wachlarz materiałów budowlanych i wykończeniowych, technologii oraz sprzętu budowlanego.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu firma Kaizen jest w stanie wesprzeć realizację nawet najbardziej wymagających inwestycji. Indywidualne podejście do każdego klienta pozwala stworzyć przyjazną atmosferę współpracy, gwarantując satysfakcję z efektów pracy firmy.

Kaizen to nie tylko firma oferująca materiały budowlane – to partner, na którym można polegać na każdym etapie projektu.

Obecnie firma posiada dwa punkty handlowe w Białymstoku przy ulicy Owocowej 17 oraz  Bielsku Podlaskim przy ulicy Piłsudskiego 41A. Dzięki własnej flocie transportowej dostarcza towary bezpośrednio na place budowy na terenie całej Polski, ale również w niemal całej Europie.

Kaizen dziękujemy za zaufanie. Będziemy współpracować na wielu płaszczyznach , zarówno biznesowych jak i sportowych. Gramy do jednej bramki, liczy się rozwój i kreowanie marki w świadomościach naszych odbiorców.        Razem możemy więcej. www.kaizen.pl

123 JUNIOR