MŁODZIK 2009
REPREZENTACJA 2009
W dniu dzisiejszym nasz zespół wyruszył w kierunku Wysokiego Mazowiecka by w ramach 8 kolejki zmierzyć się z miejscowym Ruchem.
Nie będzie to niespodzianka jeżeli napiszemy że to Juniory prowadziły grę a zawodnicy Ruchu od pierwszego gwizdka grali bardzo defensywnie licząc na kontrataki. Stworzyliśmy trzy stuprocentowe okazję z czego żadnej nie wykorzystaliśmy. Niespodzianką był za to obrót boiskowych wydarzeń w dalszej części pierwszej połowy. Rzut karny dla Ruchu po jednej z nielicznych akcji pod naszą bramka zakończony celnym uderzeniem i do przerwy przegrywamy 0:1. Od początku drugiej połowy podrażnieni Juniorzy z wielka energia i chęcią odwrócenia niekorzystnego wyniku zabrali się do odrabiania strat. Po bramkach dwóch bocznych pomocników ostatecznie wygrywamy na tym bardzo trudnym terenie 2:1 !!!
Po raz kolejny szwankowała skuteczność bo mieliśmy dużo okazji aby „zamknąć” ten mecz jednak piłka nie wpadła już do bramki ruchu i do końca musieliśmy nerwowo walczyć o trzy punkty.
„Zespół jak zwykle pokazał prawdziwy charakter i mimo wielu niesprzyjających okoliczności potrafiliśmy się podnieść i do końca walczyć o zwycięstwo. Z meczu na meczu coraz przyjemniej się na to patrzy i rozwój chłopaków idzie w bardzo dobrym kierunku. Chciałbym po tym meczu szczególnie wyróżnić kapitana naszej drużyny Marcela, który swoja determinacją i odwagą w drugiej części meczu pociągnął za sobą resztę chłopaków i pozwolił uwierzyć, że ten mecz nie jest jeszcze przegrany” – podsumował trener Łukasz Gąsowski
Za tydzień w sobotę o 10 kolejny mecz na który wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy. Na boisku zespołu szkół mechanicznych podejmiemy Orła Siemiatycze.