OBÓZ SPORTOWY W GIŻYCKU 2022

Potrzeba wiele trudu ze strony zawodnika, jego rodziców i klubu, aby móc marzyć o profesjonalnej grze w piłkę. Nic nie przychodzi samo, na wszystko trzeba zapracować. Codzienność to treningi okraszane spotkaniami ligowymi bądź kontrolnymi. Mamy jednak taką formę zajęć, która jest doskonała szkoleniowo i jednocześnie stanowi dla chłopców fantastyczną przygodę. Taką formą są obozy i zgrupowania szkoleniowe, które trenerzy wykorzystują w celach sportowo dydaktycznych a dla chłopców to wspaniałe wakacje i oderwanie od codzienności.

Obóz  ze strony sportowej to bardzo duża ilość różnorakich zajęć. Podczas pobytu wykonujemy pracę na którą normalnie w klubie należy przeznaczyć kilkakrotnie więcej czasu. Jest to też okres, w którym doskonale utrwalają się przepracowywane elementy. Chłopcy rozwijają się w niesamowity i widocznie wyraźny sposób. Wyjazdy nasze to ze strony wychowawczej doskonała forma współpracy na osi trener – zawodnik. Podczas pobytu razem w grupie wychodzą różne charaktery naszych pociech, mamy też wgląd w interakcje pomiędzy samymi zawodnikami. Nigdzie tak dobrze się nie poznamy jak podczas wspólnego pobytu poza domem. Jest to sprawa, o której rzadko się mówi a ma niebagatelne znaczenie.

Nie wszyscy młodzi piłkarze zostają zawodowymi sportowcami. Nie na marne jednak idą wspólne wyjazdy. Chłopcy staja się lepsi, twardsi i bardziej zorganizowani. Uczą się odpowiedzialności za własne czyny i całej drużyny. Zostaje jeszcze coś więcej, zostają wspaniałe wspomnienia z przeżytych przygód.

Obóz piłkarski zapewnia dzieciom i młodzieży rozbudowane i bezpieczne szkolenie piłkarskie, obejmujące szeroki zakres technik, umiejętności i taktyk piłkarskich. Młodzi gracze podejmą sportowe wyzwania dostosowane do ich poziomu trudności, trenując w bezpiecznym i wspierającym otoczeniu kolegów oraz doświadczonych trenerów.

 Obóz zimowy  odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu  Przygotowań Olimpijskich w Giżycku

 w terminie 23-29.01.2022

 Szukaliśmy takiego miejsca aby komfort do treningu był jak najlepszy i wydaje nam się ze Giżycko takim miejscem jest. Do dyspozycji mamy pełnowymiarowe boisko ze sztuczna nawierzchnią POD BALONEM także ani śnieg, deszcz czy wiatr nam nie straszne . Centralny Ośrodek Sportu – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Giżycku zajmuje teren o powierzchni 26 ha, z czego 12 ha to las. Przylega bezpośrednio do brzegów jeziora Kisajno, gdzie linia brzegowa zajmuje ok. 1 km. Internaty sportowe, hala sportowa wyposażona w profesjonalny sprzęt daje nieograniczone możliwości do organizacji różnego rodzaju imprez sportowo-rekreacyjnych.

243 miejsca noclegowe w pokojach: 1-, 2- i 3-osobowych.

Ponadto do dyspozycji gości są:

wielofunkcyjna hala sportowa z widownią (54m x 30m x 13,5m) w tym:

– 3 x boiska do piłki siatkowej

– 1 x boisko do piłki ręcznej

– 2 x boiska do koszykówki

 

Obóz jest skierowany do zawodników z roczników 2012,2011,2010,2009,2007

Koszt obozu 1450 zł płatne w III ratach:

    I  rata  500zł do 30 listopada

    II rata  500zł  do 31 grudnia

    III rata 450zł  do 17 stycznia

 

W PROGRAMIE OBOZU

  • zajęcia sportowe,
  • zabawy integracyjne po zajęciach sportowych,
  • zajęcia warsztatowe i zabawy kreatywne,
  • animacja czasu wolnego
  • „Razem raźniej” – przygotowanie do współdziałania w grupie
  • „Dzień z życia obozowicza” – przybliżenie obozowego rytmu dnia
  • konkurs wiedzy i zabawy integracyjne
  • gry i zabawy terenowe czyli podchody na świeżym powietrzu
  • turniej gier zespołowych (piłkarzyki, kalambury, karty, warcaby i inne)