Młodzik / Rocznik 2011
I Liga wojewódzka D2
Junior Białystok  – Skorpion Kalnica 12:0
Dobra gra naszej drużyny poparta dobra skutecznością. Nasz zespól po 3 meczach ma komplet zwycięstw i z 9 punktami przewodzi ligowej tabeli.
Młodzik / Rocznik 2010 
I Liga wojewódzka D1
Junior Białystok II – Hattrick Białystok II 0:1
Młodzik / Rocznik 2010
I Liga wojewódzka D1
Junior Białystok – Mosp 2:2
Po tym meczu na pewno możemy być zadowoleni z gry niestety w parze z dobrą grą nie poszedł wynik . Rezultat 2 do 2 na pewno nie zadawala naszych zawodników,  którzy w tym meczu byli drużyną zdecydowanie lepszą.
Trampkarz / Rocznik 2009
I Liga wojewódzka D2
Junior Białystok – MŁKS Łomża 4:1
Nasza drużyna z rocznika 2009 maszeruje od zwycięstwa do zwycięstwa. Nie inaczej było tym razem w pełni zasłużenie wygrywamy z MŁKS Łomża i tym samym umacniamy się na fotelu lidera.
Junior Młodszy / Rocznik 2007
I Liga wojewódzka B1 
Junior Białystok – Wigry Suwałki 0:0
Nasz zespól rozegrał bardzo dobre spotkanie i w pełni zasłużył na 3 punkty w tym meczu. Niestety zawiodła skuteczność co spowodowało że musieliśmy obejść się smakiem i podzielić  punktami z Wigrami .
Orlik E2 gr1
W grupie pierwszej wszystkie grające zespoły prezentują wysoki poziom sportowy i  rywalizacja w tej grupie  jest bardzo ciekawa i zacięta. Nasz zespół w pięciu meczach dwa razy wygrał i trzy razy z boiska schodził pokonany.
Orlik E2 gr4 
W pierwszym swoim turnieju ligowym na wiosnę bardzo fajnie zaprezentowali się chłopcy z rocznika 2013 którzy występują w grupie 4. Na 5 spotkań nasze Juniorki 4 razy wygrały i tylko raz musiały uznać wyższość rywala.