UNIEJÓW 19-25.08.2023

Aparthotel „Termy Uniejów” to idealna baza pobytowa, zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i amatorów, którzy do celów treningowych mogą korzystać z kompleksu boisk sportowych im. Włodzimierza Smolarka

Profesjonalne boiska stanowią doskonałą bazę dla obozów treningowych i przygotowawczych. Kompleks im. W. Smolarka, w skład którego wchodzi pełnowymiarowe boisko trawiaste naturalne (105 x 68 m). Jest to jedyne w kraju boisko podgrzewane wodą geotermalną przez cały okres zimy, z zadaszoną trybuną na 496 miejsc.

Drugie boisko o nawierzchni z trawy syntetycznej (105 x 68 m) posiada trybunę ziemną na 110 miejsc. Oba boiska posiadają oświetlenie zgodne z wymaganiami UEFA do prowadzenia zajęć sportowych po zmierzchu oraz tablice wyników. W bezpośrednim sąsiedztwie boisk znajduje się budynek sanitarno-szatniowy.

Przez siedem dni nasi młodzi gracze będą mieli unikalną szansę uczestnictwa w zaawansowanych i intensywnych treningach, umożliwiający zawodnikom skoncentrowanie się na określonych umiejętnościach piłkarskich, niezbędnych w grze na wybranej pozycji w trakcie których rozwinął swoje umiejętności piłkarskie, takie jak gra zespołowa, cechy fizyczne czy technika, a to tylko niektóre z nich. Obóz ze strony sportowej to bardzo duża ilość różnorakich zajęć. Podczas pobytu wykonujemy pracę na którą normalnie w klubie należy przeznaczyć kilkakrotnie więcej czasu. Jest to też okres, w którym doskonale utrwalają się przepracowywane elementy.

Do dyspozycji zawodników

boisko piłkarskie pełnowymiarowe z naturalną trawą 50 m od środka
boisko piłkarskie pełnowymiarowe ze sztuczną trawą 50 m od środka
basen spa i siłownia
sale konferencyjne
kompleks termalno – basenowy „Termy Uniejów”

KOSZT OBOZU 1700zł ( płatne w 3 ratach )

I rata 500zł do 30 kwietnia
II rata 600zł do 30 czerwca
III rata 600zł do 31 lipca

Wszystkie opłaty pojawią się w aplikacji sportbm.